KONTAKTYÚVODNÍ STRÁNKA
 
     
   
 

NEUVĚŘITELNÉ:  je bleskurychlý přípravek na hubnutí, který pochází z moře. Obsahuje mořské řasy s ultra rychlým zeštíhlujícím účinkem, který za okamžik:
Zlikviduje paličaté kilogramy Nežádoucí centimetryTukové zásobyNehezké zaobleníTukové polštářky (baculaté bříško)"Pasti lásky" (na bocích a pasu)odbourá celulitidu (na zadku, na stehnech, na pažích)
OČIVIDNÉ a definitivní výsledky jsou 100% ZARUČENÉ.

 

 

 
 
     
 
 

1 Okamžitě Vás zbaví pocitu hladu
2 Spálí kalorie
3 Zastaví cukry
4 Zlehčí stravu
5 Zlikviduje tuky
6 Odbourá celulitidu
7 Čistí krev
8 Odstraní přebytečnou vodu
9 Vyčistí tukové tkáně
10 Zpevní zvadlou pokožku

OBJEVTE "EXPRES" ZEŠTÍHLUJÍCÍ TAJEMSTVÍ GEJŠÍ Z KIOTO!
V Orientu každá gejša už od raného dětství užívala , aby dosáhla a udržela si étericky štíhlou postavu, požadovanou v jejím zvláštním postavení; toto zvláštní postavení je nutí být po celý život krásnými a mimořádně štíhlými.

 

 

 
 
     
   
 

Dotaz: Jak je možné, že díky zhubnu, i když budu jíst?
Odpověď: Kapky jsou čistým koncentrátem mořské řasy známé svým zeštíhlujícím účinkem. Japonci ji od pradávna používali na odstranění pocitu hladu. Mořské řasy, příjemné chuti, jsou skutečným žroutem tuku, který zaplní Váš žaludek, blokuje kalorie a ničí tuky. jsou koncentrovány do praktických kapek, které způsobí nejRYCHLEJŠÍ a nejOČIVIDNĚJŠÍ úbytek na váze, který byl zaznamenán u přírodní léčby!

Dotaz: Pro koho je určen?
Odpověď: Pro každého, kdo má opravdovou nadváhu a potřebuje zhubnout alespoň 5 nebo více kilogramů. Hubnutí je rychlé a definitivní. A to všechno bez odříkání, bez hladu a bez nejmenšího namáhavého cvičení s tím, že i nadále budete jíst svá oblíbená jídla. Mimořádně silné účinky "odstraňující hlad" - a spalující tuk, jsou dokázány a zaručeny. Vysvětlení poskytuje molekule spalující tuk, fukoxantin, která způsobí přirozené odsávání vnitřního tuku a 100% odbourá cholesterol a celulitidu. velmi rychle spálí a zlikviduje Vaše přebytečné kilogramy přímým útokem proti 3 různým typům tuků: hnědé tekuté tuky v krvi, tlusté žluté tuky orgánů a staré vločkovité bílé tuky, kterými je vypolštářované tělo. Už po prvním týdnu bezpečně zhubnete 8 kilogramů. (Někdo zhubne i 12 kilogramů).
Dotaz: Jak si můžu být jistá tím, že pak už nikdy neztloustnu?
Odpověď: S nikdy více nepřiberete ani 1 gram!  Jako všichni, kteří zhubli s , i Vy můžete jíst vše, co budete chtít jíst, aniž byste znovu přibrala.
Dotaz: léčí obezitu?
Odpověď: Ano, a to i případy, považované za nevyléčitelné. V USA se vyléčili lidé, kteří měli bezmála 250 kilogramů a v Orientu kupříkladu zápasníci sumo, kteří mají ke konci své kariéry skoro 300 kilogramů. Všichni získali s  zpět svou původní váhu, zatímco i nadále mnoho jedli. Je to jednoduché, protože každá kapka zvětší svůj objem asi o 50 %, vypijeme-li ji s velkou sklenkou vody. účinkuje i na Vaši látkovou výměnu, což zaručuje ÚPLNOU a DEFINITIVNÍ účinnost tohoto přípravku.
 

 

 
 
     
   

VŠICHNI, KDO VYZKOUŠELI , JSOU ŠŤASTNÍ, ŽE SE DEFINITIVNĚ ZBAVILI NADBYTEČNÝCH KILOGRAMŮ

 

"Vždy jsem měl hlad jako vlk! A nadto jsem se ještě ani nedokázal zastavit. Když jsem tedy slyšel o , okamžitě jsem to vyzkoušel. Výsledky jsou mimořádné! Obrovský tlustý chlap, vážící 175 kg s velkým neforemným břichem, se proměnil ve štíhlého mladíka, bez jediné kapky tuku. Už nemám ani kapičku cholesterolu! Úžasné zhubnutí o 96 kilogramů, a přitom jím svoje oblíbené hamburgery - to je fantazie! Jsem ve vynikající formě. Navíc už začínám i vidět svoje tělo!" Walter W. - 62 let, taxikář

"Doktor Kino vynalezl nejlepší způsob, jak rychle a radikálně ZHUBNOUT bez počítání kalorií nebo bez cvičení. Jsem velmi malá a se svojí výškou 1,50 m a váhou 98 kilogramů jsem ani nedoufala, že budu v plavkách na koupališti sexy a s ideálními křivkami! Kapky na hubnutí jsou praktické, lehké a nevyžadují žádné odříkání. Za 6 týdnů jsem získala postavu svých snů! V ničem jsem se neomezovala, právě obráceně, ještě více jsme "mlsala", než jak to bylo mým zvykem. Zhubla jsem úžasných 46 kilo. Jenom tak, bez toho, že bych se tím zabývala. Nikdy bych si nepomyslela, že je něco takového možné. A přece to funguje!!!" Karina P. - 33 let, účetní

"Chcete být v "supertop" formě na svém nejbližším rande? Tohle je tajemství mé štíhlosti: ! Konečně úžasný prostředek proti pocitu hladu na to, abyste zhubli podle svého přání bez omezování jídla. Všechny moje přítelkyně to vyzkoušeli. Fantastické! Velký zadek za okamžik roztaje, jak sníh na slunci. A na rande půjdeme smrtelně sexy, v přiléhavých džínech. Chlapům vylézají oči z důlků, to je něco! Zdá se jim, že je klame zrak! Takový úspěch!" Agáta R.  - 24 let, vysokoškolačka

“Po třech porodech za sebou jsem po 5 letech vypadala jako slon. Nedokázala jsem se vůbec obléct. Nemohla jsem jít nakoupit bez silného bušení srdce. Užívala jsem , a je to skutečně neuvěřitelné. Všechen můj tuk a stará celulitida zmizely. Mám opět krásnou postavu! Teď můžu zase nosit své oblíbené šaty, a každý vidí, že jsem omládla o 20 let. Je to úžasné." Veronika S. - 31 let, matka v domácnosti

“Ve škole jsem měl přezdívku "tlouštík". Skutečně jsem byl vždycky tlustý a byl jsem přesvědčen o tom, že i já patřím mezi ty, kdo trpí "vrozenou obezitou". Odsouzený na život v nelibém těle, protože je všude kulaté. Ve 14 letech jsem měl 79 kilo. Když jsem však ve 47 letech překročil 200 kilogramů, řekl jsem si "stop". bylo pro mne velkou pomocí: za 10 měsíců jsem už zhubnul 32 kilogramů, a má váha i nadále klesá! Výsledky jsou očividné. Nikdy v životě jsem se necítil tak dobře a všichni vidí ten rozdíl. Jsem šťastný, jako nikdy předtím" Yvon T. - 47 let, řidič kamionu

 

 

 
 
     
   

Potvrzujeme, že užíváním

1 - nemusíte vyvíjet jakoukoliv námahu
2 - nemusíte držet redukční dietu
3 - nemusíte změnit ani jediný svůj zvyk
4 - a čím více budete jíst, tím více budete hubnout

Jak je to možné? Stačí pouze 25 kapek 2x denně před jídlem, aby ZEŠTÍHLOVACÍ ÚČINEK automaticky trval 24 hodin. Zhubnete denně 1 kilogram, to jest 10 kilo za 10 dní.
NOVÁ GARANCE 100% SPOKOJENOSŤ NEBO VRÁCENÍ PENĚZ.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případě, že hubnete příliš mnoho, okamžitě přestaňte s užíváním kapek.