KONTAKTHLAVNÁ STRANA
 
     
   
 

NEUVERITEĽNÉ: je bleskorýchly prípravok na chudnutie, ktorý pochádza z mora. Obsahuje morské riasy s ultra rýchlym zoštíhlujúcim účinkom, ktorý okamžite:
Zlikviduje usadené kilogramy Nežiaduce centimetreTukové zásoby Nepekné zaoblenieTukové vankúšiky (bacuľaté bruško)"Boky lásky" (na bokoch a v páse)odbúra celulitídu (na zadku, na stehnách, na pažiach).
OČIVIDNÉ a definitívne výsledky sú 100% ZARUČENÉ.

 

 

 
 
     
 
 

1 Okamžite Vás zbaví pocitu hladu
2 Spálí kalórie
3 Zastaví cukry
4 Zľahčí stravu
5 Zlikviduje tuky
6 Odbúra celulitídu
7 Čistí krv
8 Odstráni zbytočnú vodu
9 Vyčistí tukové tkanivo
10 Zpevní ochabnutú  pokožku

OBJAVTE "EXPRES" ZOŠTÍHĽUJÚCE TAJOMSTVO GEJŠÍ Z KIOTO!
Na ďalekom východe  všetky gejše už od ranného detstva užívali , aby dosiahli a udržali si étericky štíhlu postavu, ktorá bola požadovaná ich zvláštnym postavením; a nakoniec toto postavenie ich núti byť po celý život krásnymi a mimoriadne štíhlymi.

 

 

 
 
     
   

Schudnite zbytočné kilogramy bez diéty a bez odriekania!

Otázka: Ako je možné, že díky schudnem, aj keď budem jesť?
Odpoveď: Kvapky sú čistým koncentrátom morskej riasy známej svojim zoštíhľujúcim účinkom. Japonci ho už od pradávna používali na odstránenie pocitu hladu. Morské riasy príjemne chutia, sú to skutoční žrúti tuku, zaplní Váš žalúdok, blokuje kalórie  a ničí tuky.  je koncentrované do praktických kvapiek, ktoré spôsobia NAJRÝCHLEJŠÍ a OČIVIDNÝ úbytok na váhe, ktorý bol zaznamenaný v prírodnej liečbe!

Otázka: Pre koho je určené?
Odpoveď: Pre každého, kto má ozajstnú nadváhu a potrebuje schudnúť aspoň 5 alebo aj viac kilogramov. Chudnutie je rýchle a definitívne. A to všetko bez odriekavania, bez hladu a bez najmenšieho namáhavého cvičenia s tým, že aj naďalej budete jesť svoje obľúbené jedlá. Mimoriadne účinky "odstraňujúce hlad a spaľujúce tuk", sú dokázané a zaručené. Vysvetlenie poskytuje molekula spaľujúca tuk, fukoxantín, ktorý spôsobí prirodzené odsávanie vnútorného tuku a 100% odbúra cholesterol a celulitídu. veľmi rýchlo spálí a zlikviduje Vaše prebytočné kilogramy priamym útokom proti 3 rôznym typom tukov: hnedé tekuté tuky v krvi, tučné žlté tuky orgánov a staré vločkovité biele tuky, ktorými je telo vypchaté. Už po prvom týždni bezpečne schudnete 8 kilogramov. (Niekto schudne aj 12 kilogramov).
Otázka: Ako si môžem byť istá tým, že potom už nikdy nepriberiem?
Odpoveď: už nikdy viac nepriberiete ani 1 gram! Ako všetci, ktorí schudli s , aj vy môžete jesť všetko, čo budete chcieť bez toho aby ste znovu pribrali.
Otázka: lieči obezitu?
Odpoveď: Áno, a to aj v prípadoch, ktoré sú považované za nevyliečiteľné. V USA sa vyliečili ludia, ktorí mali skoro 250 kilogramov a v Oriente napríklad zápasníci sumo, ktorí majú ku koncu svojej kariéry skoro 300 kilogramov. Všetci získali s  späť svoju pôvodnú váhu, kým naďalej jedli veľa. Je to jednoduché, pretože každá kvapka zväčší svoj objem asi o 50%,  keď ju vypijeme s veľkým pohárom vody. účinkuje aj na Vašu látkovú výmenu, čo zaručuje ÚPLNÚ a DEFINITÍVNU účinnosť tohto prípravku.
 

 

 
 
     
   

VŠETCI, ČO SI VYSKÚŠALI SÚ SŤASTNÍ, ŽE SA DEFINITÍVNE ZBAVILI NADBYTOČNÝCH KILOGRAMOV!

 

"Vždy som mal hlad ako vlk! A ešte navyše som sa ani nedokázal zastaviť keď išlo o jedlo. Keď som teda počul o , okamžite som to vyskúšal. Výsledky boli mimoriadne! Obrovský tučný chlap, vážiaci 175 kg-ov s veľým neforemným bruchom sa premenil na štíhleho mladíka, bez jednej kvapky tuku. Už nemám ani kvapku cholesterolu! Úžasné chudnutie až o 96 kilogramov, a pritom jem svoje obľúbené hamburgery - to je fantázia! Som vo vynikajúcej forme. Naviac už začínam vnímať aj svoje telo!" Walter W. - 62 rokov, taxikár

"Doktor Kino vynašiel najlepší spôsob, ako rýchlo a radikálne SCHUDNÚŤ bez počítania kalórií alebo bez cvičenia. Som veľmi malá a so svojou výškou 1,50 m a váhou 98 kilogramov som ani nedúfala, že na kúpaliskách raz budem aj ja sexy a s ideálnymi krivkami! Kvapky na chudnutie sú praktické, ľahké a nevyžadujú žiadne odriekavanie. Za 6 týždňov som získala postavu snov! V ničom som sa neobmedzovala, práve naopak, ešte viac som "maškrtila", ako to bolo mojim zvykom. Schudla som úžasných 46 kilo. Len tak bez toho, aby som to riešila. Nikdy by som si nepomyslela, že je niečo takéto možné. A predsa len to funguje!!!" Karina P. - 33 rokov, účtovníčka

"Chcete  byť v  "supertop" forme na svojom najbližšom rande? Toto je tajomstvo mojej štíhlosti: ! Konečne úžasný prostriedok proti pocitu hladu na to, aby ste schudli podľa svojho priania bez obmedzovania jedla. Všetky moje priateľky to vyskúšali. Fantastické! Veľký zadok sa za minútu roztopí, ako sneh na slnku. Na rande sa už vyberiete smrteľne sexy, v priliehavých džínsoch. Chlapcom vypadnú oči z jamôk, to je niečo! Bude sa im zdať, že ich klame zrak! Takýto úspech!" Andrea R.  - 24 rokov, študentka VŠ

"Po troch pôrodoch za sebou som po 5-tich rokoch vypadala ako slon. Nedokázala som sa vôbec obliecť. Nemohla som ísť nakúpiť bez silného búšenia srdca. Užívala som ,  a je to skutočne neuveriteľné. Všetok môj tuk a stará celulitída zmizla. Mám opäť krásnu postavu! Teraz môžem zasa nosiť svoje obľúbené šaty a každý vidí, že som omladla o 10 rokov. Je to úžasné." Veronika S. - 31 rokov, matka v domácnosti

"V škole som mal prezívku "tučniak". Skutočne som bol vždy tučný a bol som presvedčený o tom, že aj ja patrím medzi tých, kto trpí "vrodenou obezitou". Odsúdený na život v nepeknom tele, pretože je všade guľaté. V 14 rokoch som mal 79 kilogramov. Keď som však v 47 rokoch prekročil 200 kilogramov, povedal som si "STOP". bolo pre mňa veľkou pomocou: za 10 mesiacov som schudol o 32 kilogramov, a moja váha aj naďalej klesá! Výsledky sú dych vyrážajúce. Nikdy v živote som sa nacítil takto dobre a všetci vidia ten rozdiel. Som šťastný, ako nikdy predtým..." Yvan T. - 47 rokov, vodič kamiónu

 

 

 
 
     
   

Potvrdzujeme, že užívaním :

1 - nemusíte vyvíjať akúkoľvek námahu
2 - nemusíte držať redukčnú diétu
3 - nemusíte meniť ani jeden svoj návyk
4 - a čím viac budete jesť, tým viac budete chudnúť

Ako je to možné? Stačí 25 kvapiek 2x denne pred jedlom, aby ZOŠTÍHĽOVACÍ ÚČINOK automaticky trval 24 hodín. Schudnete denne jeden kilogram, tj. 10 kilo za 10 dní.
NOVÁ GARANCIA 100% SPOKOJNOSŤ ALEBO VRÁTENIE PEŇAZÍ.
Dôležité upozornenie: V prípade, že schudnete príliž veľa, okamžite prestaňte s užívaním kvapiek.

 

Fotky zobrazujú modelov a nie zákazníkov, ale ukazujú aký výsledok sa dá dosiahnuť s produktom. Neobsahuje priamy kvalitatívny odkaz na produkt.